kablo hurdasi alis satis fiyat

Kablo Hurda Alımı Kablo içerik bakımından plastik ve bakır tellerden meydana gelmiştir, Özellikle Yalıtım, Elektrik, İzolasyon gibi alanlarda kullanılmakta ve hurdası fazlasıyla çıkmaktadır.

Kablo hurdası yoğun miktarlarda bakır içerdiği için geri dönüşüm sektöründe önemi çok büyüktür.Buna ilave yine aynı şekilde kablo plastik içerdiği için geri dönüşüm sürecinde önemlidir.

Bakır kilogram cinsinden diğer metallere göre fiyatı pahalı olması bunun akabinde kullandığı alanlara bağlı olarak hurdasının çok çıkması sebebiyle değerli metal sınıfına girmektedir.

Bu yüzden Şahin Metal Geri Dönüşüm olarak önceliğimiz elinizde bulunan hurda kablo hızlı bir şekilde ülke ekonomisine tekrar kazandırarak gelişmekte ve değişmekte olan Türkiye katkı sağlamaktır.

Kablo Hurda Alımı Kablo hurdası plastik veya benzer maddeler de içermektedir, bu sebeple Hepinizin bildiği üzere doğada en geç yok olan maddelerden birisi olan plastiktir.

Plastik içermiş olduğu hammadenin çevremize verdiği zararların yanı sıra oluşabilecek olumsuz koşulların ve Ülke ekonomisine verdiği zararları da ayrıca göz önünde bulundurmalıyız.

Elinizde atıl vaziyette bulunan kablo hurdalarını nasıl değerlendirmelisiniz?
1-İlk önce hurda kablonun cinsini ve içeriğini öğrenmelisiniz.

(Bunun nedeni her kablo hurdası içeriği ve özelliği farklıdır, bu sebeple kilogram fiyatı da farklı olacaktır.)

  • Miktarı ve özelliği.

  • 3-Kablo hurdası bulunduğu konumu.

  • 4-Plastik Yoğunluğu ve bakır yoğunluğunun ölçülmesi.

Fiyatı belirlenen hurdayı yerinizden nakit olarak almaktayız.

Kablo Hurda Alımı İşletmemiz %100 müşteri memnuniyeti prensibiyle hareket ederek siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Gaziantep Şahin Metal Geri Dönüşüm olarak faaliyet alanımızın bilincine olarak çalışmalarımızı yürütüp Ülke ekonomisine katkı sağlıyoruz.

Bunlara ek olarak Geri dönüşümünü yapmış olduğumuz tüm ürünlerin Çevre vermiş olduğu katkının da farkındayız.

Bizlere günün her saati Hurda Kablo sayfamızdaki iletişim formundan, Kablo Hurda Alımı Mesai saatleri içerisinde çağrı merkezi numarasından ulaşarak elinizde bulunan hurda kablo için fiyat teklifi alabilirsiniz.

İş yoğunlu sebebiyle Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz için lütfen iki gün öncesinden randevu alınız.

Sizlere her zaman daha kaliteli hizmet etmeyi ilke edinmiş olan firmamızın uzman personelleri, Son sistem ekipmanlarıyla çözüm ortağınız olmaktan mutluluk duyarız.

Diğer Hizmetlerimiz

gaziantep hurda
Hurda Telefon Alan Yerler
elektronik kart hurda fiyatlari
ikinci-el-sandviç-panel